Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Mayıs 2022 Çarşamba

Yeni yasama dönemi başladı: Kraliçe 59 yıl sonra ilk kez törene katılmadı

İngiltere parlamentosunda 2022-2023 yeni yasama dönemi başladı. Kraliçe Elizabeth, sağlık sorunları nedeniyle 59 yıl sonra ilk kez törene katılmadı.

İngiltere Parlamentosu’nun 2022-2023 yeni yasama döneminin açılışı yapıldı. Kraliçe Elizabeth, sağlık sorunları nedeniyle 59 yıl sonra ilk defa parlamento açılışına katılmadı, kraliçenin açılış konuşmasını oğlu Prens Charles okudu.

Prens Charles, yeni yasama döneminde, ekonomiyi büyütmeye ve vatandaşların yaşam masraflarını hafifletmeye öncelik verileceğini aktardı. Ayrıca daha ucuz, sürdürülebilir ve güvenli enerji kaynaklarına geçiş, enflasyonu yüzde 2 hedefine indirmek, ve Manş Denizi’nden yasadışı göçe engel olmak da hükûmetin öncelikleri arasında olacak.

Geri Dön 11 Mayıs 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN