Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Temmuz 2022 Cumartesi

Yeni doğalgaz önlem paketi

Ekonomi Bakanı Robert Habeck, kış aylarında yaşanabilecek olası bir enerji krizine karşı yeni bir önlem paketi hazırladı. Habeck Moskova’yı gaz ‘şantaj’ yapmakla suçladı.

Yeni doğalgaz önlem paketi

Rusya’nın doğalgaz tedarikinde güvenilir bir partner olmadığını söyleyen Ekonomi Bakanı, Almanya’nın kalıcı bir güce ihtiyacı olduğunu vurguladı. Habeck, doğalgaz depolama seviyelerinin yüzde 5 oranında artırılmasını planladıklarını belirterek, hedeflerinin 1 Eylül’den itibaren yüzde 75 ve 1 Kasım’dan itibaren ise yüzde 95 doluluk oranı olduğunu aktardı.

Habeck, doğalgaz kullanımının birçok sektörde azaltılması gerektiğini söyleyerek linyitin de alternatif bir enerji kaynağı olarak değerlendirileceğinin bilgisi verdi.

Bakan, kiracıların evlerini en düşük değerde ısıtmak zorunda kalmayacaklarını belirtti ve "Evlerinde olmayan ya da artan sıcaklıklar nedeniyle isteyen herkes kalorifer sıcaklıklarını daha düşük derecelerde tutulabilecek" dedi.

Geri Dön 23 Temmuz 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN