Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
26 Mayıs 2022 Perşembe

Van der Bellen: Vatandaşlığa geçiş kolaylaştırılmalı

Avusturya Cumhurbaşkanı Alexander Van der Bellen, Avusturya vatandaşlığına geçişin kolaylaştırılması gerektiğini savundu.

Van der Bellen: Vatandaşlığa geçiş kolaylaştırılmalı

Cumhurbaşkanı Van der Bellen, Avusturya vatandaşlığına geçişin ciddi ölçüde kolaylaştırılması gerektiğini dile getirdi. Yıllardır Avusturya’da yaşayan ve çalışan kişilerin vatandaşlık alamamasını mantıksız bulduğunu dile getiren Cumhurbaşkanı Van der Bellen , ülkede yaşayanlara 6 yıldan sonra vatandaşlık hakkı verilmesini önerdi.

FPÖ: Hediye verir gibi vatandaşlık veremeyiz

Aşırı sağcı FPÖ’den bu fikre eleştiriler gecikmedi. Milletvekili Manfred Haimbuchner, "Avusturya vatandaşlığı paha biçilemez. Hediye verir gibi herkese vatandaşlık veremeyiz" dedi.

Geri Dön 26 Mayıs 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN