Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
25 Haziran 2022 Cumartesi

Vaka sayıları sanılanın çok üzerinde

Avusturya’da yapılan atık su analizlerinde koronavirüs vakalarının oranının resmi verilere nazaran çok daha yüksek olduğu tespit edildi.

Innsbruck Üniversitesi’nden mikrobiyolog Heribert Insam, "Bu dalga, belli ki verilerin gösterdiğinden çok daha büyük" açıklamasında bulundu. Günlük vaka ortalaması şu anda 8 bin civarında, ancak gerçek vaka sayısının bunun 1,5 katı olduğu düşünülüyor. 

Sağlık Bakanı Johannes Rauch, bugün yaptığı açıklamada, gerekirse sonbaharda maske mecburiyetinin geri getirilebileceğini bildirdi.

Öte yandan ülkede tespit edilen maymun çiçeği vakalarının sayısı da 20’ye çıktı. Önümüzdeki haftadan itibaren, maymun çiçeği aşılarının ülkeye ulaşması bekleniyor.

Geri Dön 25 Haziran 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN