Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Haziran 2022 Çarşamba

Trafik lambaları Yeşil yanıyor: En sevilen üç siyasetçi Yeşiller’den

Yapılan son ankete göre halkın büyük çoğunluğunun en memnun olduğu üç siyasetçi Yeşiller Partisi’nden. Bunlar sırasıyla; Ekonomi Bakanı Habeck, Dışişleri Bakanı Baerbock ve Tarım Bakanı Cem Özdemir.

BILD gazetesi adına INSA araştırma şirketi tarafından yapılan ankete katılanların büyük çocuğunluğunun en memnun olduğu siyasetçi Ekonomi Bakanı Robert Habeck (Yeşiller) oldu. Habeck’i Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock (Yeşiller) izledi. Geçen hafta da ilk 2 aynıydı. Bu hafta 3’üncü sıra değişti. Tarım Bakanı Cem Özdemir (Yeşiller), 6’ncı sıradan 3’üncü sıraya yükseldi. Böylece ilk üç Yeşiller Partisi’nden oldu ve trafik ışığı koalisyonunda artık iplerin Yeşiller Partisi’nin elinde olacağı bir kez daha belli oldu. 

Diğer taraftan Kuzey Ren Vestfalya (NRW) eyaleti Başbakanı Hendrik Wüst (CDU). 8’inci sıradan 4’üncü sıraya tırmanarak CDU’yu liste başlarına taşıyan bir isim oldu. 

Başbakan Olaf Scholz (SPD) ise istikrarlı düşüşünü sürdürüyor. Scholz popülerlik sırasında dördüncü sıradan 7’nci sıraya düştü.

Bu aralar pek sevilmeyen Sağlık Bakanı Lauterbach da 3’üncü Sıradan 6’ncı Sıraya gerileyen bir diğer SPD’li isim oldu. 

 

Geri Dön 15 Haziran 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN