Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
27 Ağustos 2022 Cumartesi

Toplu taşıma tartışmalarından ‘hayal kırıklığı’ çıktı

Ulaştırma Bakanı Volker Wissing, Eyalet Ulaştırma Bakanlarının indirimli toplu taşıma için yaptıkları konferanstan çıkan sonuçları ‘hayal kırıklığı’ olarak değerlendirdi.

FDP’li politikacı, 1 Eylül’de 9 avroluk bilet uygulamasının sona ermesi sonrası nasıl bir yol haritası izleyecekleri sorusuna yanıt veremeyeceklerini ifade etti. Wissing, "Vatandaşlar, politikacıların çözümler sunmasını bekliyor" diye konuştu. Wissing, toplu taşımada geçici çözümlerdense yapısal bir reform çağrısını da tekrarladı.

Eyalet Ulaştırma Bakanlarının konferansının ‘hayal kırıklığı’ ile sonuçlandığını söyleyen Wissing, "Çalışma grubunun sonuçları ekim ayında hazır olmalı. İlk önce para hakkında konuşanlar, reformlar konusunda asla başarılı olamazlar" ifadelerini kullandı.

Geri Dön 27 Ağustos 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN