Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
02 Temmuz 2022 Cumartesi

Terör saldırılarının hayattaki tek sanığına ağırlaştırılmış müebbet

Fransa’da 2015 yılında düzenlenen ve 130 kişinin öldüğü terör saldırısının hayatta kalan tek sanığı Salah Adeslam ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Paris Mahkemesi, şehirde 2015 yılında düzenlenen ve 130 kişinin ölümüne sebep olan terör saldırısına katılanlardan hayatta kalan tek sanık olan Salah Abdeslam’ın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası almasına hükmetti. Abdeslam, ifade verdiği son duruşmada, gözyaşı dökmüş ve kurbanların yakınlarından özür dilemiş, "Benden ölçülü şekilde nefret etmenizi istiyorum" demişti. 

Saldırılarla ilgili duruşmalar 10 ay sürdü. Görülen 148 duruşmada, 6’sı gıyabında 20 kişi yargılandı ve tamamı terörizmden suçlu bulundu.

Geri Dön 02 Temmuz 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN