Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Temmuz 2022 Salı

Tatil hayal olabilir

Federal Ağ Ajansı Başkanı Klaus Müller gaz kıtlığının sonuçlarının fiyatlara yansımasının ardından enerji maliyetlerinde 2-3 bin avroluk artış olacağını söyledi. Müller, "Bir sonraki tatil artık mümkün olmayabilir" dedi.

Federal Ağ Ajansı Başkanı Klaus Müller ise, “Mevcut gaz kıtlığının sonuçları henüz tüketicilere fiyat açısından yansımadı. Bu, bir aile için yılda 2 bin ila 3 bin avroluk ek bir enerji maliyeti  anlamına gelebilir. Bir sonraki tatil veya yeni bir çamaşır makinesi almak artık mümkün olmayabilir” dedi. 

Sol Parti Başkanı Martin Schirdewan ise Funke medyaya verdiği demeçte, "İnsanlar önümüzdeki kış ısınmaya ve televizyon izlemeye devam edebilmeleri için enerji fiyatlarının sınırlandırılması gerek dedi ve ayrıca düşük gelirli aileler içn ek “iklim bonusu” önerdi. Schirdewan, “Bu da fazladan kar eden şirketlerden alınacak ek vergiler ile finanse edilebilir” dedi.

Geri Dön 12 Temmuz 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN