Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Ağustos 2022 Cumartesi

Tabipler Birliği yeni Enfeksiyondan Koruma Yasasını eleştirdi

Alman Tabipler Birliği Başkanı Klaus Reinhardt, yeni Enfeksiyondan Koruma Yasasını "Daha katı önlemlerin ne zaman uygulanacağına dair net kriterler belirlenmeli" diyerek eleştirdi.

Almanya’da 1 Ekim 2022 ile 7 Nisan 2023 arasında uygulanacak olan Enfeksiyondan Koruma Yasası tartışılıyor. Bir kesim uygulamaları desteklerken, Alman Tabipler Birliğinden tepki geldi. Birlik Başkanı Reinhardt, daha katı önlemlerin ne zaman yürürlüğe gireceğine dair net kriterler belirlenmesi çağrısında bulundu.

Rheinische Post’a konuşan Reinhardt, alınacak herhangi bir önlemin eyaletten eyalete farklılık göstermemesi gerektiğini de söyleyerek "Bu önlemler ülke çapında geçerli olmalıdır. Aksi takdirde halk arasında kafa karışıklığı yaratmaktan başka bir işe yaramaz" uyarısında bulundu.

YASANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Geri Dön 27 Ağustos 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN