Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
07 Haziran 2022 Salı

SPÖ kiraları 2025’e kadar dondurmak istiyor

Avusturya’da ana muhalefetteki Sosyal Demokrat Parti (SPÖ), hızla artan yaşam masrafları karşısında, kira artışlarının 2025’e kadar dondurulması önerisinde bulundu.

Avusturya’da ana muhalefetteki Sosyal Demokrat Parti, hızla artan yaşam masrafları karşısında kira artışlarının 2025’e kadar dondurulması önerisinde bulundu. Teklife göre, kiralara yıllık en fazla yüzde 2 zam yapılabilecek.

Parti Grup Başkanı Jörg Leichtfried, kiralara yapılan zamların enflasyonu daha da arttırdığına dikkat çekti, Ukrayna’daki savaştan dolayı enerji ve tahıl fiyatlarının arttığını, ancak kiraların bu kadar hızla artması için geçerli bir sebep olmadığını belirtti.

Aşırı sağcı FPÖ öneriyi eleştirdi, SPÖ tarafından yönetilen Viyana’da kiralar artmaya devam ederken ülke genelinde kira üst limiti fikrinin gerçekçi olmadığını dile getirdi.

Geri Dön 07 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN