Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Nisan 2022 Pazartesi

SPÖ: Gıda ürünlerinde KDV sıfırlansın

Ana muhalefetteki Sosyal Demokrat Parti’nin lideri Rendi-Wagner, hızla artan fiyatlar karşısında hükümeti gıda ürünlerin KDV'yi sıfıra indirmeye çağırdı.

Rendi-Wagner, “Devlet, hala enflasyondan kâr ediyor olamaz” dedi ve aksi halde sosyal bir krizinde çıkabileceğini söyledi. Maliye Magnus Brunner ise, IMF’den uzmanların "enflasyonla mücadelede geçici bireysel çözümler yerine yapısal değişikliklere güvenmeyi tavsiye ettiğini” söyledi. 

HATIRLATMA: Hükümetin tamir bonusu yarın başlıyor

Avusturya hükümeti, çevreyi korumayı teşvik etmek için, yenisini almak yerine bozulan elektronik cihazlarını tamir ettirenlere ‘tamir bonusu’ verileceğini duyurmuştu. Bu bonus yarın (26 Nisan) yürürlüğe girecek, bu uygulama ile tamir masraflarının yarısına kadarı hükümet tarafından karşılanacak, yardımın üst limiti 200 avro olacak.

Kaynak: https://www.oe24.at/oesterreich/politik/rendi-wagner-fuer-null-mehrwertsteuer-bei-lebensmitteln/517436116

Geri Dön 25 Nisan 2022 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN