Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
16 Eylül 2022 Cuma

SPD’li Meclis Başkanı yardım paketini eleştirdi

SPD’li Meclis Başkanı Baerbel Bas, partisinin de içinde bulunduğu koalisyon hükûmetinin yardım paketini, asıl yardıma ihtiyacı olanların yeterince desteklenmediği gerekçesiyle eleştirdi.

SPD’li Bas, Bild'e konuştu. Dördüncü yardım paketinin şart olduğunu ifade eden Bas, üçüncü yardım paketini de eleştirdi. Yapılan yardımdan zenginlerin de faydalanacağını söyleyen Meclis Başkanı, "300 avroluk enerji yardımından ben dahil en tepedekiler de faydalanıyor. Benim bu paraya ihtiyacım yok. Özellikle en zayıf olanlara yardım etmek için daha fazla özen görmek isterdim” dedi.

Asıl hedefin kimsenin elektriğinin veya kaloriferlerinin kesilmemesi ve ev kontratlarının iptal edilmemesi olması gerektiğini söyleyen Bas, “Özellikle düşük gelirli vatandaşlara yönelik dördüncü yardım paketine ihtiyaç olduğu açık. Almanya’da birçok kişi uzun zamandır bir restorana gidip yemek yiyemiyor veya sinemada bir film izlemeye gidemiyor. Pek çok yaşlı insan pastanede bir dilim pasta yiyip yiyemeyeceğini düşünüyor. Çünkü aksi takdirde emekli maaşları ay sonuna kadar yetmeyecek. Bu durumu çok trajik” diye konuştu.

Geri Dön 16 Eylül 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN