Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
14 Temmuz 2022 Perşembe

SPD’den enerji yardımı çağrısı

SPD Meclis Grubu, Baden-Württemberg'de yaşayan dar gelirliler için enerji yardımı yapılması çağrısında bulundu. Hane başına tek seferlik 440 avro destek talep edildi.

SPD Meclis Grup Başkanı Andreas Stoch, eyalete maliyeti yaklaşık 44 milyon avro olacak yardımlardan, ilk olarak 100.000 hanenin (Haushalt) faydalanabileceğini söyledi. Toplamda bu desteklerden 400 bine kadar kişinin yararlanabileceği ifade edildi. 

Stoch, DPA’ya verdiği demeçte, "Baden Württemberg, konut fiyatlarının en yüksek olduğu eyaletlerden biri. Artan enerji maliyetleriyle birlikte, dar gelirlileri çok daha zor günler bekliyor, insanların daha da fakirleşmesine izin veremeyiz. Baden Württemberg’in finansal özgürlüğü yokmuş gibi davranamayız” dedi. Stoch ayrıca ekim ayından itibaren faturalarını ödeyemeyen kiracılar tahliyesinin durdurulmasını ve evlerde kullanılan doğalgaz fiyatlarında tavan fiyat belirlenmesini talep etti. 

Geri Dön 14 Temmuz 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN