Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Temmuz 2022 Çarşamba

SPD lideri: Putin sözkonusuysa en kötü senaryoya hazır olmak gerekir

SPD Eş Genel Başkanı Lars Klingbeil, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ilgili konuştu. Klingbeil, "Putin ile ilgili konularda en kötü senaryoya hazırlıklı olmak gerekiyor" dedi.

SPD lideri: Putin sözkonusuysa en kötü senaryoya hazır olmak gerekir

SPD Eş Genel Başkanı Lars Klingbeil, RTL–ntv yayınına katıldı, Putin ile ilgili konularda her zaman en kötü senaryoya hazırlıklı olunması gerektiğini söyledi. Klingbeil, “11 Temmuz’da Kuzey Akım 1 Boru Hattı’nda bakım çalışmaları başlayacak. Almanya’ya 10 gün boyunca gaz akışı tamamen kesilecek. Putin’in bu bakımlardan sonra, gaz musluğunu tekrar açmama ihtimali de var” diye konuştu. 

Almanya’nın dramatik bir süreçten geçtiğini söyleyen SPD lideri Klingbeil, “Dar ve orta gelirlilerin üzerindeki mali yükler artıyor. Artık ülke olarak bu zor dönemi, birlikte, nasıl atlatabileceğimizi bulmak zorundayız. Herkesi enerji tasarrufu yapmaya çağırıyorum” dedi. 

Geri Dön 06 Temmuz 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN