Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Ağustos 2022 Perşembe

SPD lideri: Enerji yardımları konusunda hızlı adımlar atmalıyız

Yıl sonunda gelecek ek doğalgaz faturaları hakkında endişe artarken sosyal yardımlar hakkındaki tartışmalar sürüyor. SPD Lideri Saskia Esken, yardımlar konusunda daha hızlı adımlar atılması gerektiğini söyledi.

RTL/ntv yayınında konuşan Esken, "Koalisyon’da fikir ayrılıkları olmasına rağmen halkın tarafında bir anlaşmaya varılacağından eminim. Yardımlar konusunda hızlı adımlar atmak zorundayız" ifadelerini kullandı. FDP ile sosyal yardımlar konusunda fikir ayrılıkları yaşadıklarını söyleyen Esken, "Maliye Bakanı Lindner’in önerdiği yol ödeneklerinden çok düşük gelirlileri rahatlatacak çözümler bulmalıyız. Konut yardımı ve enerji yardımları artırılmalı, 9 avroluk bilet uygulaması uzatılmalı, krizden kar eden şirketlerden aşırı kar vergisi alınmalı” diye konuştu.

RTL/ntv adına Forsa araştırma şirketi tarafından yapılan ankete göre Almanların yüzde 82’si artan enerji fiyatlarına karşın sosyal yardımların yetersiz olduğu kanaatinde.

Geri Dön 04 Ağustos 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN