Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Eylül 2022 Salı

Sosyalist Parti’den ‘milyarlarca avroluk ek kârı halka geri verin’ çağrısı

Belçika’da Sosyalist Parti Lideri Paul Magnette, enerji şirketlerinin elde ettiği milyarlarca avroluk ek kârın halka dağıtılması çağrısında bulundu.

Belçikalı Sosyalist Parti Lideri Paul Magnette, savaş nedeniyle aşırı kar eden enerji firmalarından derhal ek vergi alınması ve bunun enerji yardımı olarak halka geri dağıtılması çağrısında bulundu. Magnette, "Durum çok kötü. Hükûmet acilen müdahale etmeli" dedi. Sosyalist Parti lideri, enerji firmalarına aşırı kâr vergisi getirilerek 1 milyar avronun üzerinde gelir sağlanabileceğini belirtti. 

Belçika hükûmeti, aşırı kâr vergisi ve enerji yardımlarının genişletilmesi konusunda bir türlü anlaşmaya varamadı. Sosyalist Parti Lideri ise koalisyonun ideolojik anlaşmazlıkları bir kenara bırakıp acilen çalışanlara ve orta sınıfa yardım etmesi talebinde bulundu.

Geri Dön 13 Eylül 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN