Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
26 Ağustos 2022 Cuma

Sol Parti’den ‘elektriğe tavan fiyat’ çağrısı

Sol Parti Meclis Grup Başkanı Dietmar Bartsch, artan elektrik fiyatlarına karşı tavan fiyat getirilmesi çağrısını yineledi.

Bartsch, hane kullanımı için elektrik kullanımında makul bir kota için tavan fiyat önerisinde bulundu ve sonbaharda böyle bir uygulaması hayata geçirecek olan Avusturya’yı örnek gösterdi. 

Bartsch, RND'ye verdiği demeçte şöyle dedi: 

“Elektrikte fiyat artışı dalgası ile karşı kaşıyayız. Bunun sosyal bir kargaşaya neden olmaması için trafik ışığı harekete geçmeli” dedi. Enerji krizinden önce bile Almanya’nın zaten Avrupa'daki en yüksek elektrik fiyatlarına sahip olduğunu hatırlatan Bartsch, “Koalisyon hükümetinin acilen Almanya'da bir elektrik fiyat sınırılaması yapmasına ihtiyacımız var”

Sol Parti aynı şekilde doğalgaz için de hane halkının kullanımı için tavan fiyat uygulamasını savunuyor. 

 

Geri Dön 26 Ağustos 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN