Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
16 Eylül 2022 Cuma

Sol Parti’de ‘Rusya’ çatlağı

Sol Partili Sarah Wagenknecht’in Federal Meclis’te hükûmeti Rusya’ya karşı ekonomik savaş yürütmekle suçlaması sonrası parti içinde çatlaklar yaşandı. Bazı vekiller istifasını sundu.

Sol Partili Sarah Wagenknecht’in geçtiğimiz hafta Federal Meclis’te yaptığı konuşmasında, hükûmeti Rusya’ya karşı ekonomik bir savaş yürütmekle suçlamış ve Rusya’ya yönelik yaptırımların kaldırılmasını istemişti. 

Wagenknecht’in açıklamaları, partidaşları tarafından sert şekilde eleştirildi. Sol Partili bazı vekiller istifasını sundu. Sol Parti Meclis Grup Lideri Dietmar Bartsch, parti içinde ayrılıkların önüne geçmek istediğini söyledi.

Dlf’e konuşan Bartsch, “Federal Meclis'te konuşma yasağı hiç kimse için olamaz. Elbette hükûmetin Rusya politikası eleştirilebilir. Ancak burada suçu Batılı ülkelerde aramak yanlış bir yol” diye konuştu.

Geri Dön 16 Eylül 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN