Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
06 Mayıs 2022 Cuma

Sol ittifak, Sosyalist Parti’yi ikiye böldü

Fransa’da Jean-Luc Melenchon liderliğinde kurulan sol ittifaka Sosyalist Parti de katıldı. İttifak üzerine Sosyalist Parti ikiye bölündü.

Fransa’da Melenchon’un liderliğinde kurulan sol ittifakına Sosyalist Parti’nin de katılması, parti içinde krize yol açtı. Eski Cumhurbaşkanı François Hollande’ın da dahil olduğu birçok Sosyalist Partili siyasetçi, ittifak anlaşmasını reddetti, eski Başbakan Bernard Cazeneuve, partiden istifa ettiğini duyurdu.

AB konusunda fikir ayrılığı

İki parti, özellikle AB konusunda fikir ayrılığı yaşıyor. Melenchon’un partisi Avrupa Birliği’ne mesafeli ve AB’nin birçok politikasına karşı çıkıyor, Sosyalist Parti ise AB ile dayanışma içinde olmaya ve entegrasyona büyük önem veriyor.

Geri Dön 06 Mayıs 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN