Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Haziran 2022 Salı

Söder’in G7 paylaşımında Scholz yok

CSU’lu Bavyera Eyalet Başbakanı Markus Söder, G7 Liderler Zirvesi ile ilgili paylaştığı fotoğrafta Şansölye Olaf Scholz’a yer vermedi. Söder’in bu tavrı tepki çekti.

Bavyera Eyaleti Başbakanı (CSU) Markus Söder, Almanya'nın ev sahipliğinde Elmau Sarayı'nda düzenlenen G7 Liderler Zirvesi ile ilgili paylaştığı fotoğrafta tüm dünya liderlerini ‘Grüß Gott’ yazarak selamlardan, fotoğrafta Almanya Başbakanı Olaf Scholz’a yer vermemesi tepki çekti.

SPD’li politikacı Bavyera'daki eski devlet başkanı Natascha Kohnen ise Söder’in tutumunu ‘zavallı ve vasat’ olarak nitelendirdi. SPD, yapılandan Söder’i sorumlu tutarak, “Bu kadar düşmemelisin” dedi. CDU’lu politikacı Ruprecht Polenz de Twitter hesabından, “Kötü bir tarz” diyerek eleştirdi. 

Yeşiller Partisi’nden Jürgen Trittin ise, “G7 ama sadece 6 sayıyorum" yorumunu yaptı.

Markus Söder ise, Scholz’un fotoğrafına yer vermemesini, “O misafir değil ev sahibi” diyerek kendisini savundu.

Geri Dön 28 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN