Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Ağustos 2022 Perşembe

Silahlı saldırının ortasında kalan 9 yaşındaki çocuk öldürüldü

İngiltere’nin Liverpool kentinde 9 yaşındaki bir çocuk silahlı saldırının ortasında kaldı. Göğsünden vurulan çocuk hayatını kaybetti.

İngiltere’nin Liverpool kentinde, pazartesi gece geç saatlerde silahlı bir kişi tarafından kovalanan bir adam, kapısını açık gördüğü bir evin içine daldı. Adamın arkasından eve girmeye çalışan silahlı saldırgan, kapı aralığından rastgele ateş açtı ve 9 yaşındaki bir kız çocuğunu göğsünden vurarak öldürdü. Çocuğun annesi de kapıyı kapamaya çalışırken bileğinden vuruldu.

Polis, ailenin iki adamla da hiçbir bağlantısı olmadığını, kızın annesinin dışarıdan sesler duyunca meraktan kapıyı açtığını söyledi. 

Silahlı kişiden kaçarken göğsünden vurulması sonucu yaralanan adam, olayla ilgili sorgulanmak için gözaltına alındı. Silahlı saldırgan ise hala aranıyor. 

Geri Dön 25 Ağustos 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN