Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Temmuz 2022 Salı

Sigmar Gabriel: Mesai saatleri uzatılmalı

SPD eski Genel Başkanı ve eski Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel, çalışacak yeterli işçi olmadığını çünkü ‘baby boomer’ kuşağının emekli olduğunu söyleyerek "Mesai saatleri uzatılmalı" dedi.

Sigmar Gabriel: Mesai saatleri uzatılmalı

Gabriel, yaşlanan Alman nüfusuna dikkati çekti ve 25 yıl önce işsiz sayısının birden artması üzerine haftalık çalışma süresinin düşürüldüğünü hatırlattı ve “Çalışma saatlerini azaltarak herkes için iş yaratmak mottoydu. Bugün tam tersi bir sorunumuz var; çalışacak iş var, çalışacak yeterli insanımız yok. Çünkü baby boomer’lar emekli oluyor” dedi.

Gabriel, Bild am Sonntag’a verdiği demeçte insanların daha uzun süre çalışarak daha fazla kazanmasına izin verilmesi gerektiğini savundu.

Geri Dön 26 Temmuz 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN