Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
07 Mayıs 2022 Cumartesi

Sıcaklıklar 30 dereceyi aşacak, uzmanlar UV ışınlarına karşı uyardı

Almanya son yağmurlu günlerini yaşıyor. Yarından itibaren ülkede sıcaklıklar artmaya başlayacak. Uzmanlar UV ışınlarına karşı uyarıda bulundu.

Pazartesi gününden itibaren yaza hızlı bir geçiş bekleniyor. Önümüzdeki hafta sıcaklıklar 30 dereceyi aşarak mevsim normallerinin üzerine çıkacak. Meteorologlar mayıs ayında haziranın yaşanacağını söyledi.

Uzmanlar cilt kanserine karşı uyardı

Cilt kanserinin en önemli nedenleri arasında güneşin yaydığı UV ışınlarına yüksek oranlarda maruz kalma gösteriliyor. Almanya’da her beş insandan 4’ü güneşten korunmanın önemli olduğu kanısında ancak uygulamada bir eksiklik var gibi.  Forsa tarafından AoK adına yapılan son anketlere göre ise Almanya’da yaşayan insanların üçte biri güneş kremi kullanmıyor. Güneş kremi konusunda erkekler kadınlar göre daha isteksiz. Buna göre, erkeklerin yalnızca yüzde 25’i krem kullanıyor. Ankete katılanların yüzde 28'i ise  sadece tatilde ya da havuza girerken krem sürdüğünü söylüyor.

Geri Dön 07 Mayıs 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN