Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
13 Ağustos 2022 Cumartesi

Schröder haklarını geri istiyor: Budestag’a dava açtı

Rusya ile geliştirdiği yakın ilişkiler nedeniyle meclis imtiyazlarını kaybeden eski Başbakan Gerhard Schröder Bundestag’a dava açarak haklarını geri istedi.

Eski başbakan Schröder'in, başbakanlık ve vekillikten doğan ve aylık 8 bin 300 avro olan emeklilik maaşı ve koruma polisi hakkı hariç bütün imtiyazları kaldırılmıştı. Böylece Schröder, ofis personeli, seyahat giderleri ve şoför hakkını kaybetmişti. Emekli başbakan olarak Schröder'in Federal Meclis'te bir ofisi ve burada çalışan beş personeli bulunuyordu. Schröder, meclis bünyesindeki ofis ve ofis personeli hakkının iadesini talep ediyor.

Bugün de iktidarda olan Sosyal Demokrat Parti'nin (SPD) üyesi Schröder'in partisinden ihracı uzun süredir tartışılıyordu. Hafta başında ise SPD tahkim kurulu, partiden ihracı talep edilen Schröder'in ihracı için gerekçe bulunmadığına hükmetmişti.

Geri Dön 13 Ağustos 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN