Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
19 Nisan 2022 Salı

Scholz ve federal hükûmete memnuniyetsizlik rekor seviyede

INSA tarafından yapılan araştırmaya göre Almanların yüzde 49’u Olaf Scholz’un, yüzde 55’i ise federal hükûmetin çalışmalarından memnun değil.

Scholz ve federal hükûmete memnuniyetsizlik rekor seviyede

Almanya’da Başbakan Olaf Scholz’a ve federal hükûmetten memnun olmayanların sayısı en yüksek seviyeye çıktı. Bild am Sonntag için INSA tarafından yapılan anket sonuçlarına göre Almanya’da vatandaşların yüzde 49’u Olaf Scholz’un çalışmalarından, yüzde 55’i ise genel olarak federal hükûmetten memnun değil.

SPD’ye destek yüzde 25’te kaldı, Birlik’e olan destek ise yüzde 26. Bu hafta puanını artıran tek parti Yeşiller oldu. 1 puanlık yükselişle yüzde 17 çıkan Yeşiller’i, yüzde 10 ile FDP ve AfD, yüzde 5 ile Sol Parti takip etti.

Geri Dön 19 Nisan 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN