Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
18 Mayıs 2022 Çarşamba

Scholz: Ukrayna’da yakın gelecekte silahların susacağını düşünmüyorum

Başbakan Olaf Scholz, Ukryana'da endişe verici bir tırmanış olduğunu söyleyerek "Bu yüzden yakın bir gelecekte silahların susacağını düşünmüyorum. Almanya olarak mantıklı ve çok cesur kararlar vermeliyiz" dedi.

Başbakan Olaf Scholz RTL’de Ukrayna Savaşıyla ilgili gündemi değerlendirdi: “Ukrayna’da endişe verici bir tırmanış söz konusu. Bu yüzden yakın bir gelecekte silahların susacağını düşünmüyorum. Almanya olarak mantıklı, bilinçli ve aynı zamanda çok cesur kararlar vermeliyiz. Ukrayna'ya silah sağlamaya devam edeceğiz. Ancak, NATO ile Rusya arasında doğrudan bir çatışmaya yol açacak herhangi bir karar almak istemiyoruz. Savaş uçaklarının uçuşa yasak bölgelerde kullanılmasıyla ilgili önerileri reddediyorum, bu NATO'nun savaşa girmesi anlamına gelir” dedi. 

"Kiev'de fotoğraf çektirip dönen bir politikacı olmayacağım"

Scholz ayrıca yakın zamanda Kiev’e bir ziyaret planlamadığını “Kiev’e gidip yalnızca fotoğraf çektirip geri dönen bir grup politikacıdan biri olmayacağım” şeklinde konuştu. 

Geri Dön 18 Mayıs 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN