Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
16 Ağustos 2022 Salı

Scholz: Sonbahar ve kış aylarında durum zor olacak

Almanya Başbakanı Olaf Scholz (SPD), enerji krizi ve artan fiyatlar karşısında ortak duruş çağrısında bulundu. Scholz yaptığı açıklamada, "Sonbahar ve kış aylarında durum zor olacak. Ancak Almanya buna hazırlıklı” dedi.

Scholz: Sonbahar ve kış aylarında durum zor olacak

Başbakan Scholz, vatandaşlara dayanışma çağrısında bulundu. Enerji fiyatları yükselmeye devam edeceğini söyleyen Scholz, hâlihazırda başlatılan yardım paketlerine atıfta bulunarak "Orada durmayacağız, daha fazla yardımlar olacak” dedi.

Scholz, 30 milyar avroyu aşan devlet yardımının hazırlandığını ve yardımların devam edeceğini bir kez daha yineledi.

Eylül ayında planlanacak olan enerji fiyat primine de atıfta bulunan Scholz, desteğin bir kısmının henüz gelmediğini söyledi. Buna göre vergi mükelleflerine fiyatlardaki keskin yükselişin telafisi olarak 300 avro tutarında bir ödeme yapılması öngörülüyor.

Scholz, ayrıca 3 nükleer santralin bir süre daha faliyetlerini sürdürmesinin değerlendirildiğini belirtti.

Geri Dön 16 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN