Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
29 Nisan 2022 Cuma

Savaşa rağmen: Deutsche Bank kârını yüzde 17 artırdı

Almanya’nın en büyük bankalarından biri olan Deutsche Bank, ilk çeyrekte net kârını yüzde 17 artırarak 1,06 milyar avroya yükseltti.

İlk çeyrekte piyasalardaki yaklaşık 950 milyon avroluk kar beklentisine karşın 1,06 milyar avro net kâr elde eden bankanın, son 7 çeyrektir kâr açıklaması dikkati çekti. Bankanın, yatırım bankacılığı biriminin geliri ilk çeyrekte yüzde 7 artışla 3,3 milyar avroya, net geliri de yüzde 1 artışla 7,3 milyar avroya ulaştı. Banka, 2019 yılının temmuz ayında 2022 yılına kadar 18 bin çalışanını işten çıkaracağını duyurmuştu. Bununla birlikte banka, 12 Mart tarihinde Rusya'daki faaliyetlerini kademeli olarak sonlandıracağını duyurmuştu. Deutsche Bank'ın Rusya’da yaklaşık 1500 kişinin çalıştığı bir teknoloji merkezi bulunuyor.

Commerzbank da kârını 2 katından fazla artırdı

Aynı şekilde Almanya'nın en büyük ikinci özel bankası olan Commerzbank da ilk çeyrekte net kârını 2 katından fazla arttırarak 284 milyon avroya yükseldiğini açıkladı. Önceki yılın aynı döneminde 133 milyon avro idi.

Geri Dön 29 Nisan 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN