Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Haziran 2022 Salı

Saldırı hazırlığındaki iki neo-nazi tutuklandı

Fransa’nın Alsace bölgesinde saldırı hazırlığında olduklarından şüphelenilen neo-nazilerin olduğu eve baskın yapıldı. Baskında çok sayıda silah ve cephane ele geçirildi, 2 kişi tutuklandı.

Fransa’nın Alsace bölgesinde polis, neo-Nazi olduğu bilinen ve saldırı hazırlığı yaptığından şüphelenilen 4 kişinin yaşadığı eve baskın yaptı. 23’ü yasa dışı 40’ın üzerinde silah, 120 bin cephane bulundu. 4 kişiden ikisi tutuklandı, yasa dışı silah ticareti suçlamasıyla 10 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıyalar. Diğer ikisi ise adli gözetim altında serbest bırakıldı. 

Soruşturmayı yürüten polis şefi, tutuklananlardan birinin keskin nişancılık eğitimi almış olduğunu belirtti. Savcılık ise, şüphelilerin düzenli işlerde çalışan, 40-50 yaşlarında kişiler olduklarını ve dışarıdan normal bir vatandaş gibi göründüklerini aktardı.

Geri Dön 07 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN