Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
05 Mayıs 2022 Perşembe

Sahte aşı kartı operasyonu: Aşı karneleri, sahte etiketler ve sahte doktor mühürleri…

Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde sahte aşı kartı operasyonu yapıldı. Operasyonda 2 kişi gözaltına alındı ve çok sayıda sahte aşı karnesi, etiket ve doktor mühürü ele geçirildi.

Federal polis, sahte aşı kartı düzenleyen suç örgütlerine yönelik Kuzey Ren Vestfalya genelinde eş zamanlı operasyonlar düzenledi. 

Düsseldorf, Duisburg, Köln ve Solingen  gibi şehirlerde çok sayıda dükkan, daire, eczane ve test merkezlerine baskınlar yapıldı. Polisin paylaştığı bilgilere göre on kişilik bir çetenin sahte aşı sertifikaları düzenlediği, 2 kişinin de gözaltına alındığı açıklandı.

Aramalarda 300'e yakın aşı karnesi ve 1000'e yakın sahte etiket, sahte doktor mühürleri ele geçirildi.  Polis, çetenin, 45 bin avro nakit, 15 bin avro tutarında kaliteli kol saati gibi mal varlığına da el konulduğunu duyurdu. 

Geri Dön 05 Mayıs 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN