Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
30 Ağustos 2022 Salı

Sağlık Bakanı’ndan sonbahar uyarısı

SPD’li Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, vatandaşları sonbaharda beklenen olası bir koronavirüs salgınının hafife alınmaması gerektiği konusunda uyardı.

Bakan Lauterbach, Omicron’un alt varyantı BA.5 ile birlikte sonbahar başında vaka sayılarında artış gözleneceğini söyleyerek "Zorlu bir sonbahara hazırlanın" dedi. Öte yandan bakan, günde 100 ila 150 kişinin koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini de hatırlattı. 

Welt am Sonntag’a konuşan Lauterbach, “Endişem bu sayının daha da artması. Bu kabul edilemez. Bu nedenle, sonbahara iyi hazırlanmanız gerekiyor. Virüs varyantlarında değişiklik olmazsa Almanya’da salgın acil durumuna geçilmeyecek. Ancak yine de acil durumlar için araçlara ihtiyacımız var" dedi.

Bakan Lauterbach, sonbaharda önlemlerin daha da sıkılaşacağının sinyalini verdi. 

Geri Dön 30 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN