Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
23 Haziran 2022 Perşembe

Sağlık Bakanı: Yeni kısıtlama getirmeyeceğiz

Avusturya’da da Avrupa’nın diğer ülkeleri gibi koronavirüs vakaları artıyor. Sağlık Bakanı Johannes Rauch şu an için yeni kısıtlamaların getirilmeyeceğini duyurdu.

Avusturya’da salgın durumu kötüye gidiyor, günlük vaka sayısı bugün haftalar sonra ilk kez 10 bini aştı. Uzmanlar, hastaneye kaldırılanların sayısının önümüzdeki iki hafta içinde ciddi oranda artacağını öngörüyor. 

Sağlık Bakanı Johannes Rauch da vakaların daha da artmasını bekliyor, ancak önlemleri sıkılaştırmayı planlamıyor. ’Şu anda yeni kısıtlamalar getirmeyeceğiz’ açıklamasında bulundu, ancak vatandaşları sorumluluk sahibi olmaya ve kapalı alanlarda maske takmaya çağırdı.

Geri Dön 23 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN