Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Ağustos 2022 Perşembe

Sağlık Bakanı: Sonbahara hazırız

SPD’li Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, yeni koronavirüs tedbirlerinin çok iyi hazırlandığını söyleyerek "Sonbahara hazırız" dedi.

Bakan Lauterbach, Enfeksiyondan Korunma Yasasıyla ilgili müzakerelerin sona erdiğini, Almanya’nın sonbahara hazır olduğunu açıkladı. Funke Medya’ya konuşan Bakan, “Paketin içeriği çok iyi hazırlandı. Sonbahara hazırız. Önlemler sayesinde hastanelere aşırı bir yüklenme yaşanmayacak, personel eksikliğinden kaynaklanan kritik durumların önüne geçeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Sonbahardaki olası bir koronavirüs dalgasına karşı bir kez daha uyarıda bulunan Lauterbach, “Daha önce 4 kez aşılananların bile bağışıklığı Omicron’un alt varyantı B.A5’e karşı neredeyse yarı yarıya düştü” dedi. 

Sağlık Bakanı Lauterbach geçtiğimiz günlerde sonbaharda koronavirüs ilacı Paxlovid'e erişimin kolaylaştırılacağını söylemişti. 

Geri Dön 04 Ağustos 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN