Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Temmuz 2022 Cumartesi

Ryanair, grevler nedeniyle Belçika’dan çekilmekle tehdit etti!

Ryanair, pilotları eğer grevler durmazsa şirketin Belçika’daki hizmetlerini sonlandırmakla tehdit etti.

Belçika’da çalışan Ryanair pilotları, ağır çalışma koşulları ve maaşların rekor enflasyona rağmen zamlanmaması nedeniyle, 23 ve 24 Temmuz tarihlerinde greve gideceklerini duyurmuştu. 

Bunun üzerine, şirket yönetimi, Belçika’nın Pilotlar Sendikası’na gönderdiği mektupta, grevleri engellemek için hiçbir şey yapmayacağını dile getirdi, hatta durum böyle devam ederse şirketin Belçika havalimanlarındaki hizmetlerini sonlandıracağı tehdidinde bulundu.

Şirket, Belçikalı çalışanların grev kararının işlere zarar vermek ve Belçika’daki yatırımları baltalamak dışında hiçbir işe yaramadığını ileri sürdü. 

Önümüzdeki hafta yapılacak grev, Belçika’daki Ryanair çalışanlarının bu yaz ikinci grevi olacak. Ancak şirketin çalışma şartlarından memnun olmayanlar sadece onlar değil, Fransa ve İspanya’daki Ryanair çalışanları da geçtiğimiz ay içinde benzer taleplerle greve gitti.

Geri Dön 16 Temmuz 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN