Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
21 Mayıs 2022 Cumartesi

Rusya’ya yeni yaptırımlar

İngiltere, Rusya Devlet Başkanı Putin’in, eski eşi ve kuzenleri dahil olmak üzere, ailesi ve yakın çevresinden birçok ismi yaptırım listesine ekledi. Şimdiye kadar binden fazla kişi, yüzden fazla kuruma toplamda 117 milyar sterlin değerinde yaptırım uygulandı.

İngiltere, Rusya Devlet Başkanı Putin’in, eski eşi ve kuzenleri dahil olmak üzere, ailesi ve yakın çevresinden birçok ismi yaptırım listesine ekledi. İngiltere’nin şu ana binin üzerinde kişi ve yüzün üzerine kuruma toplam 117 milyar sterlin değerinde yaptırım uyguladığı açıklandı.

Dışişleri Bakanlığı, Rus havacılık sektörüne uygulanan yaptırımların da sıkılaştırılacağını duyurdu. İngiltere, Rus uçaklarına hava sahasını zaten kapamıştı, yeni karara göre Rus havayollarının, İngiliz havalimanlarındaki kullanılmayan iniş sahalarını satmaları yasaklandı. Dışişleri Bakanı Liz Truss, "Her ekonomik yaptırım, Putin’e vermek istediğimiz net mesajı güçlendiriyor; Ukrayna zafer kazanana kadar durmayacağız" açıklamasında bulundu.

Geri Dön 21 Mayıs 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN