Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
22 Temmuz 2022 Cuma

Rusya vanayı kısık açtı

Kuzey Akım 1 Boru Hattı üzerinden dün sabah yeniden doğalgaz gelmeye başladı. Bakım çalışmaları nedeniyle 10 gündür verilmeyen gaz, yüzde 30 oranla yeniden verilmeye başlandı.

Rusya vanayı kısık açtı

Federal Ağ Ajansı Başkanı Klaus Müller, Rusya’nın Kuzey Akım 1 Boru Hattı üzerinden kapasitenin yüzde 30’u kadar gaz sevkiyatı yaptığını duyurdu. Müller ayrıca bunda bir değişiklik beklenmediğinin de mesajını verdi.

Ne olmuştu?

Kuzey Akım 1 Boru Hattı yıllık bakım nedeniyle 11 Temmuz’da kapanmış ve 21 Temmuz’da açılacağı söylenmişti. Ancak Rusya’nın gazı yeniden açmama ihtimali de endişelere neden olmuş, bu sebeple acil durum planları hazırlanmağa başlamıştı.

Geri Dön 22 Temmuz 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN