Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Ağustos 2022 Perşembe

Rus turistlere Avrupa yasağı

Avrupa’da Rus turistlerin girişinin kısıtlanması gündemde. Estonya ve Finlandiya başbakanları çağrı yaptı. Fransa’da ise Vincennes Şatosu’na giriş yasaklandı.

Finlandiya Başbakanı Marin, Rus turistlerin Avrupa bölgesine girişinin kısıtlanması gerektiğini savundu. Estonya Başbakanı Kaja Kallas da, “Avrupa’yı ziyaret etmek bir insan hakkı değil bir ayrıcalıktır. Artık Rusya’dan gelen turizmi bitirmenin zamanıdır” diye yazdı. Ruslar için vize konusunun 31 Ağustos’ta AB dışişleri bakanlarının gayrıresmî toplantısında tartışılması bekleniyor.

AFP’nin haberine göre Rusya vatandaşlarının Paris’teki Vincennes Şatosu'na girişi yasaklandı. Yılda 150 bin ziyaretçi çeken şatoda, Fransa Savunma Bakanlığı'nın arşivi de bulunuyor. Büyük kısmı ziyaretçilere açık olan ve Avrupa’nın en iyi korunmuş yapılarından biri olarak gösterilen şato, kültürel etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

Geri Dön 11 Ağustos 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN