Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Haziran 2022 Cumartesi

Ruanda’ya gönderilmek istenen göçmenler açlık grevine girdi

İngiltere, ülkeye giren düzensiz göçmenleri Afrika ülkesi Ruanda’ya göndermeye hazırlanıyor. Göçmenler tepki olarak açlık grevine başladı. İçişleri Bakanlığı ise göçmenleri yemek yemezlerse derhal sınır dışı etmekle tehdit etti.

Ruanda’ya gönderilmek istenen göçmenler açlık grevine girdi

İngiltere, Manş Denizi’ni geçerek ülkeye giren düzensiz göçmenleri Ruanda’ya göndermek için Ruanda ile 120 milyon sterlin değerinde anlaşma imzalamıştı. Bu karar muhalefet partileri ve sivil toplum kuruluşlarından çok tepki alsa da, plana sadık kalınacağını açıklandı. 

14 Haziran’da uçakla Ruanda’ya gönderilmesi planlanan ilk sığınmacı grubundan 20’ye yakın kişi, kararı protesto amacıyla açlık grevine başladı. 

İçişleri Bakanlığı, açlık grevi yapan sığınmacıları, yemek yemezlerse daha hızlı sınır dışı etmekle tehdit etti.

Geri Dön 04 Haziran 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN