Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Nisan 2022 Cuma

Robert Habeck: Ukraynalılar bizim için de savaşıyor, daha fazla silah göndermeliyiz

Federal Ekonomi Bakanı Robert Habeck, "Ukraynalılar bizim için de savaşıyor, daha fazla silah göndermeliyiz. Ukrayna kaybetmemeli, Putin kazanmamalı" dedi. Bakan ayrıca 'enerji tasarrufu' çağrısı yaptı.

Federal Ekonomi Bakanı Robert Habeck, Ukrayna’ya daha fazla silah teslimatı çağrısında bulundu. Bakan Habeck, "Ukrayna'yı savaşta yalnız bırakamayız, onlar bizim için de savaşıyorlar. Ukrayna’da cesaretle ve fedakarlıkla savaşan Ukraynalılara silahla destek olmak gibi bir yükümlülüğümüz var. Ukrayna kaybetmemeli, Putin kazanmamalı” ifadelerini kullandı.

Enerji tasarrufu çağrısı

Öte yandan Funke’ye verdiği demeçte vatandaşları ‘enerji tasarrufu’ yapmaya çağıran Habeck, "Yüzde 10 daha az enerji harcanması her zaman işe yarar" diye konuştu.

Enerji dar boğazı yaşanması durumunda sanayi tesislerin kapanma noktasına gelebileceği uyarısında bulunan Bakan Habeck, "Bu, ekonomi politikası için kabus anlamına gelen ‘çöküşe’ neden olur" dedi. Bakan, işverenleri enerji tasarrufuna katkıda bulunmaları için ‘daha fazla evden çalışma modeline’ geçmeye davet etti.

Geri Dön 15 Nisan 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN