Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
02 Ağustos 2022 Salı

Rishi Sunak’ın seçim vaadi: Gelir vergisini yüzde 20 düşüreceğim

İngiltere’de başbakanlık için yarışan Rishi Sunak seçilmesi durumunda gelir vergisini 2030 yılına kadar yüzde 20 düşüreceğini vadetti.

İngiltere’de iktidardaki Muhafazakar Parti’nin liderliği ve başbakanlık için finale kalan iki aday Rishi Sunak ve Liz Truss arasındaki yarış devam ediyor. 

Geçen haftaya kadar vergi indirimlerine kesinlikle karşı olan, vergi indiriminin enflasyonu daha da körükleyeceğini savunan eski Maliye Bakanı Sunak, seçilirse 7 yıl içinde gelir vergisini yüzde 20 düşüreceğini taahhüt etti. Enerji faturalarındaki KDV’yi de bir yıl boyunca askıya almayı vadeden Sunak, eski Başbakan Johnson tarafından ‘U dönüşü yapmakla’ eleştiriliyor. 

Geri Dön 02 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN