Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Temmuz 2022 Salı

Pilotlar da greve gidiyor

Belçika ve Fransa’daki Ryanair pilotları çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve maaşlarına zam yapılması talebiyle 23-24 Temmuz’da greve gidecek.

Pilotlar da greve gidiyor

Çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve ücretlere zam yapılması konusunda istediğini alamayan Belçika ve Fransa’daki Ryanair pilotları, 23 ve 24 Temmuz’da yeniden greve gideceğini açıkladı. Brüksel Hava Yolları da, sendikaların çalışma şartlarının iyileştirilmesi talebinin ardından temmuz ve ağustosta 700’e yakın uçuşu iptal etmişti. 

Ryanair CEO’su, geçtiğimiz ay, grevlerin yaz aylarında uçuşları etkilemesini beklemediğini söylemişti, ancak haziran ayında yapılan 3 günlük grevden onbinlerce yolcu etkilendi, temmuz sonundaki grevin de yine uçuşlarda ciddi aksaklıklara yol açması bekleniyor. 

Geri Dön 12 Temmuz 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN