Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Nisan 2022 Pazartesi

Pazar ayininde saldırı: Katolik rahip yaralandı

Fransa’nın Nice kentinde bir Katolik rahip bıçaklı saldırıya uğradı. Rahibin hayati tehlikesi olmadığı ve bir şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Fransa’nın Nice kentinde Katolik bir rahip pazar ayini sırasında (dün) bıçaklandı. Olayı doğrulayan Fransa İçişleri Bakanı Gérald Darmanin, sosyal medyada paylaştığı mesajda "Bu sabah (24 Nisan) Nice’deki bir kilisede saldırı meydana geldi. Rahip hafif derecede yaralandı. Kilise cemaatine desteklerimizi ve saldırganı hızlıca yakalayan kanun güçlerine şükranlarımızı sunuyoruz" ifadelerini kullandı.

Yerel siyasetçilerden Eric Ciotti, Katolik bir rahibenin de rahibi korumaya çalışırken yaralandığını söyledi.

Şüphelinin 31 yaşında bir Fransız olduğu, daha önce bir suç kaydının bulunmadığı ve yetkililerin saldırganın bipolar bozukluktan muzdarip olabileceğini düşündükleri aktarıldı.

Saldırganın ilk ifadesinde "Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’u öldürmek istiyordum ama onun yerine kiliseye saldırmaya karar verdim" dediği öğrenildi.

Kaynak: https://www.rfi.fr/en/france/20220424-catholic-priest-attacked-with-knife-while-celebrating-mass-in-nice

Geri Dön 25 Nisan 2022 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN