Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Nisan 2022 Salı

Paskalya yoğunluğuna dikkat: ADAC ve Deutsche Bahn uyardı

Paskalya tatili yaklaşıyor. ADAC ve Deutsche Bahn yola çıkacaklara uyarıda bulundu. En sık kullanılan tren hatlarında yoğunluk yaşanabileceğini söyleyen Deutsche Bahn, yolculara önceden yer ayırtma tavsiyesinde bulundu. ADAC ise otobanlardaki yoğun trafik beklendiğini söyledi.

Almanya’da Paskalya tatili yaklaşıyor. Tatil için yola çıkacaklara Deutsche Bahn ve ADAC’den uyarılar geldi. En sık kullanılan tren hatlarında yoğunluk yaşanabileceğine dikkat çeken Deutsche Bahn; perşembe, Kutsal Cuma, Paskalya Pazartesi ve akabindeki salı günü için yolcuların önceden yer ayırtmalarını ya da yolculuğu birkaç saat önceye almalarını veya sonraki günlere ertelemelerini tavsiye etti.

Otobanlarda yoğun trafik bekleniyor

ADAC ise Paskalya tatilinde otobanlarda yoğun trafik beklendiğini hatırlattı. Bremen-Hamburg arası A1 otobanı, Stuttgart’tan Münih üzeri Salzburg’a giden A8 otobanı ve Köln, Münih veya Berlin gibi büyük şehirlere bağlantılı otobanlarda trafik sıkışıklığı beklendiği ifade edildi.

Geri Dön 12 Nisan 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN