Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Haziran 2022 Cumartesi

Paris Emniyet Müdürü’nden polis teşkilatına Şampiyonlar Ligi eleştirisi

Paris Emniyet Müdürü Didier Lallement, 200’den fazla kişinin yaralandığı Şampiyonlar Ligi öncesindeki polis müdahalesini hatalı olduğunu söyledi.

Paris’te 28 Mayıs’ta yapılan Şampiyonlar Ligi final maçı öncesinde on binlerce kişinin stadyuma sahte biletle veya biletsiz girmesi sonucu kaos çıkmış, polis, taraftarlara göz yaşartıcı gaz ve plastik mermiyle müdahale etmişti. 

Paris Emniyet Müdürü Didier Lallement, 200’den fazla kişinin yaralanmasına sebep olan polis müdahalesinin hata olduğunu kabul etti. Taraftarların, ayrım gözetilmeksizin ‘itilip kakıldığını, fiziksel şiddete maruz kaldığını’ söyleyen Lallement, sorumluluğu kabul etti ve özür diledi.

Geçtiğimiz hafta sonu da ‘dur ihtarına’ uymayan bir araca ateş açarak bir kişinin ölmesine, bir kişinin de ağır yaralanmasına yol açan Fransız polisi, birçok siyasetçi ve kamuoyu tarafından orantısız şiddet kullanmakla eleştiriliyor.

Geri Dön 11 Haziran 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN