Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
26 Temmuz 2022 Salı

Öğretmenler uyardı: Okullar yeniden kapanabilir

Eğitim ve Öğretim Derneği Başkanı Udo Beckmann politikacıları eleştirdi ve "Enfeksiyon sayısı artmaya devam ederse okullar yeniden kapanabilir" dedi.

Beckmann, politikacıları koronavirüs ile ilgili düzenlemelerde sorumluluklarını yerine getirmedikleri iddiasıyla eleştirdi. Beckmann, “Sorumluların hemen şimdi harekete geçmesi gerekiyor. Enfeksiyon sayıları artmaya devam ederse, okullar yeniden kapanma tehlikesiyle karşı karşıya. Bu yüzden maske mecburiyeti gibi konuların konuşulması tabu olmamalı" dedi.

Birçok bölgede uzaktan eğitim için yeterli altyapı olmadığına dikkat çeken Beckmann, okulların yeniden kapanması hâlinde mevcut dijital yapıyla eğitimi sürdürmenin çok zor olacağını savundu.

Geri Dön 26 Temmuz 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN