Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
13 Ağustos 2022 Cumartesi

Öğrenci yurtlarının da kiraları arttı

Artan enerji maliyetleri nedeniyle Almanya’daki öğrenci yurtlarının da kiraları artmaya başladı.

Birçok üniversite yurdu ise fiyat artışı yapmadan önce son enerji fiyatlarındaki zamların ne kadar olacağını bekleyip görmek istiyor. 

SWR’in yaptığı ankete göre, şu ana kadar Rheinland-Pfalz’daki yurtlarda kalan öğrencilerin kiralarının ek enerji maliyetlerinden ötürü yaklaşık 60 avroya kadar artacağı tahmin ediliyor.

Mainzer Studierendenwerk, eylül ayından itibaren yurtlarındaki kiraları aylık 14 avro arttıracağını açıkladı. Oda ve apartmanların büyüklüklerine göre değişmekle birlikte yurt ücretleri 320 ila 440 avro arasında değişiyor. Üniversiteler ayrıca öğrencilerin yaşam standartlarını düşürmeden, kaloriferlerin ısı ayarlarını düşürmeyi planlıyor. 

Geri Dön 13 Ağustos 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN