Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Temmuz 2022 Salı

Nürnberg’de kriz tedbirleri: Havuzlar kapatılacak

Almanya’nın Bavyera eyaletine bağlı Nürnberg, gaz tedarikinden kaynaklanan kriz nedeniyle 16 Temmuz - 25 Eylül tarihleri arasında bazı açık havuzları tamamen kapatma kararı aldı.

Nürnberg Belediyesi tarafından yapılan açıklamada "Yaşanan enerji krizine karşı, enerji tasarrufuna yönelik ilk önlemi hayata geçirdik” ifadeleri kullanıldı ve ilerleyen zamanlar atılacak tasarruf adımları için hiçbir ‘tabuları’ olmadığı belirtildi. 

Nürnberg Belediye Başkanı Christian Vogel (SPD) "Durum ciddi. Açık olan bir şey var ki, enerji tasarrufu kapsamında kesintiler ve olası rahatsızlıklar olmadan gözle görülür bir tasarruf yapmamız mümkün değil. Vatandaşların bunu anlayışları karşılayacağını umuyoruz” dedi ve Nürnberglilerden adımlarımızı anlayacaklarını umuyoruz" dedi.

Geri Dön 12 Temmuz 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN