Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Mayıs 2022 Salı

Muhafazakar Parti 486 sandalye kaybetti

Birleşik Krallık’ta yapılan yerel seçimlerde iktidardaki Muhafazakar Parti 486 belediye meclis üyeliği ve 10’dan fazla belediye kaybetti.

Birleşik Krallık’ta geçtiğimiz perşembe günü yapılan yerel seçimlerin resmi sonuçlarına göre, iktidardaki Muhafazakar parti, 486 belediye meclis üyeliğini ve 10’dan fazla belediyede liderliğini kaybetti. Başkent Londra’daki 4 belediye, Muhafazakar Parti’den İşçi Partisi’ne geçti, kaybedilen belediyelerdeki bazı parti üyeleri, seçimlerdeki başarısızlık için Johnson’ı suçladı. İşçi Partisi ve Liberal Demokrat Parti, seçimlerden en fazla kazançla çıkan partiler oldu. 

Kuzey İrlanda'da Sinn Fein zaferi

Kuzey İrlanda’daki seçimleri ise, İngiltere’den ayrılıp AB üyesi olan İrlanda Cumhuriyeti ile birleşmeyi savunan siyasetçi Sinn Fein kazandı. 

Geri Dön 10 Mayıs 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN