Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
27 Temmuz 2022 Çarşamba

Meclis’te Nazi selamı veren vekile alt sınırdan ceza

Fransa’da Macron’un partisinin vekillerinden Rmy Rebeyrotte, Ulusal Meclis’te Nazi selamı verdi. Vekil bu davranışına karşılık en hafif cezayı aldı.

Fransa’da Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un Rönesans Partisi'nden milletvekili Rmy Rebeyrotte, Ulusal Meclis’te Nazi selamı verdi. Milletvekili, en hafif ceza olan ve tutanaklara geçmeyen ihtar cezası aldı, Nazi selamı vermesinin sebebinin Marine Le Pen’in aşırı sağcı Ulusal Birlik Partisi'ne ‘neyin yapılmaması gerektiğini göstermek’ olduğunu söyleyerek kendini savundu.

Fransa’da 2014 yılında Nazi selamı vererek fotoğraf çekilen iki öğrenci okuldan atılmış, Lyon’da bir gece kulübünde ise bir garson Nazi selamı verdiği için işten çıkarılmıştı. 

Geri Dön 27 Temmuz 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN