Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Ağustos 2022 Cumartesi

Maymun çiçeği vakaları 3 bini aştı, aşı sıkıntısı yaşanıyor

Robert Koch Enstitüsü (RKI) verilerine göre Almanya’da maymun çiçeği vakaları 3 bin 25’e ulaştı. Aşıların ise yetersiz olduğu ifade edildi.

Almanya’da tespit edilen 3 bin 25 vakanın 3 bin 17’si erkek. Biri 4 yaşında kız çocuğu olmak üzere sadece 8 vaka kadınlarda görüldü. Bununla birlikte Alman AIDS Yardım Derneği (DAH) maymun çiçeği aşılarının azaldığına dikkat çekti. Derneğin sözcüsü Holger Wicht, "Her gün daha fazla hastaneden ve doktor muayenehanesinden aşırların ya tükenmek üzerine olduğu ya da zaten çoktan tükendiğini duyuyoruz.

Almanya’da diğer Avrupa ülkelerine göre daha fazla aşı var fakat ihtiyaç duyulana bakıldığında aşılar yetersiz" ifadelerini kullandı. DAH, Almanya’da yaklaşık 500 bin maymun çiçeği aşısına ihtiyaç olduğunu savunuyor. Almanya’ya gelecek aşı miktarı ise yalnızca 200 bin.

Geri Dön 13 Ağustos 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN